Jak przygotować się do zmysłowej sesji kobiecej

with Brak komentarzy

Samopoczucie

Ważne, abyś była wypoczęta, wyspana. Zdaję sobie sprawę, że sama myśl o sesji może być ekscytująca, lub na odwrót stresująca, a to z kolei może wpłynąć np. na jakość naszego snu. Czyli najzwyczajniej w świecie możesz mieć problemy z zaśnięciem czy budzić się w nocy. Aby temu zapobiec, zrelaksuj się przed snem. Nie zaprzątaj sobie myśli sesją. Pamiętaj: robisz tą sesję przede wszystkim dla siebie!. Zadbaj więc, aby Twoje samopoczucie i wygląd stały się źródłem radości, a nie zmartwień.

Wygląd

Jeśli nie skorzystasz z pomocy wizażystki przed sesją i będziesz malowała się sama, pamiętaj aby makijaż był nieco mocniej zaakcentowany (oraz dopasowany do stroju jaki założysz). Makijaż to ważny i widoczny akcent na zdjęciu. Pamiętaj również aby zadbać o włosy i paznokcie. One również widoczne są na zdjęciach.

Lista rzeczy na sesję

Przygotuj sobie listę tego, co zabrać na sesję np.: ulubioną biżuterię, bieliznę, peniuar, szpilki, kardigan. Wszystko to, co podkreśli Twoją zmysłowość, to w czym czujesz się dobrze i kobieco.

Dzień przed sesją

Sprawdź godzinę sesji. Zaplanuj swój czas, tak aby bez stresu dojechać na miejsce sesji. Bądź co najmniej 10 minut przed jej rozpoczęciem.

Nie spóźnij się na swoją sesję

Czas, który rezerwujesz na sesję jest czasem, jaki dajesz sobie, i jaki Ja oferuję tylko Tobie. Wykorzystaj go w pełni dla siebie. Proszę więc nie spóźnij się na swoją własną sesję. Jeżeli się spóźniasz, nie dajesz sobie w pełni możliwości doświadczenia naszej  wspólnej przygody. Czas sesji będzie skrócony, a tym samym zmniejszysz możliwość zrobienia większej ilości różnorodnych ujęć.